Kategori  Vurdering

Varenummer: 5043834
Vurdering: DKK 25.000
Frederik Kløve Jacobsen (f. 1974). 'Game', mixed media, signeret og dateret på bagsiden. 160 x 160 cm. UR

Auktionen afsluttes:  31-08-2018 20:18:00
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej