Frederik Ludvig Storch. 'Legende Børn i en Skov. Studie'

Varenummer: 6368490
Hammerslagspris: DKK 3.000
Vurdering: DKK 8.000

Frederik Ludvig Storch (1805-1883). 'Legende Børn i en Skov. Studie'. Olie på lærred. Sign. Storch. Dat. under rammen. 40,5 x 27 cm (46,5 x 33,5 cm). Auktionsmærker på bagsiden.
Auktionen afsluttes:  27-05-2023 20:37:57

604691 27-05-2023 20:35:55 DKK 3000