Frederik Rohde. Parti fra Italien med kvinde i bjerglandskab

Varenummer: 6320805

Næste bud: DKK 8.000
Vurdering: DKK 10.000

Frederik Rohde (1816-1886). Parti fra Italien med kvinde i bjerglandskab. Olie på plade. Sign. og dateret monogram 1849. 22 x 17 cm. (28 x 23).

DKK 8.000
Auktionen afsluttes:  09-02-2023 20:40:39