Frederik Rohde. Parti fra Italien med kvinde i bjerglandskab
Frederik Rohde (1816-1886). Parti fra Italien med kvinde i bjerglandskab. Olie på plade. Sign. og dateret monogram 1849. 22 x 17 cm. (28 x 23).
Varen afsluttes:
09-04-2023 05:59:00