På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Frederik Rohde. Parti fra Italien
Vurdering:
10.000
Frederik Rohde (1816-1886). Parti fra Italien. Olie på plade . Sign. FR 24/4 70. 19 x 27 cm. ( 30 x 38 cm.)
27-05-2023 18:37:00