Frederik Rohde. Parti fra Italien

Varenummer: 6367187
Vurdering: DKK 10.000

Frederik Rohde (1816-1886). Parti fra Italien. Olie på plade . Sign. FR 24/4 70. 19 x 27 cm. ( 30 x 38 cm.)
Auktionen afsluttes:  27-05-2023 18:37:00