Frederik Svendsen & Ubekendt kunstner, interiør (2)

Varenummer: 6240986

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Frederik Svendsen (1885-1979) & Ubekendt kunstner, interiør, olie på lærred, begge sign. Mål med ramme 32x48 cm. 51,5x61,5 cm. Mindste med flere sømhuller. (2)

Auktionen afsluttes:  13-08-2022 19:39:08
Showroom:   Odense, DK