Frederik Visby. Sommerdag i Aarhusbugten med Mols Bjerge i baggrunden

Varenummer: 6324524
Auktionen er ikke begyndt
Næste bud: DKK 6.000
Vurdering: DKK 12.000

Frederik Visby (1839-1926). Sommerdag i Aarhusbugten med Mols Bjerge i baggrunden, olie på lærred, sign. F. Visby 1880. 50 x 63 cm (64 cm x 77 cm).
Auktionen afsluttes:  04-02-2023 17:40:12