Kategori  Vurdering

Frederik Winther tilskrevet. Portræt af dreng

Varenummer: 5426608
Hammerslagspris: DKK 1.700
Vurdering: DKK 3.000
Tilskrevet Frederik Winther (1853-1916) Olie på lærred, portræt af dreng med hund. Usign. H. 63.5 x 51 cm (78x65) fremstår med lidt maling bortfald

Auktionen afsluttes:  16-09-2019 19:01:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej