Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Fredrik Thorsén, född 1982
:
1692049
Hammerslagspris
:
SEK
500
319
Vurdering
:
SEK
2.552
Fredrik Thorsén, född 1982. Olja på uppfodrad duk. Monogramsignerad, oramad, 40 x 25 cm.
Medlem i konstnärsgruppen Bjäremålarna.
Läs mer här...
Se konstnärsprofil...
29-10-2009 17:20:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
495031
27-10-2009
18:50:09
SEK
500
Til toppen