Fredrik Thorsén, född 1982

Varenummer: 1692049
Hammerslagspris: SEK 500
DKK 319
Vurdering: SEK 4.000
DKK 2.552

Fredrik Thorsén, född 1982. Olja på uppfodrad duk. Monogramsignerad, oramad, 40 x 25 cm.

Se konstnärsprofil...
Auktionen afsluttes:  29-10-2009 17:20:00

495031 27-10-2009 18:50:09 SEK 500