F. Johansen. Landskab med bonde og får

Varenummer: 6276173

Næste bud: DKK 1.500
Vurdering: DKK 2.000

F. Johansen. Landskab med bonde og får, olie på lærred, sign. F. Johansen 1903. 26,5 x 37,5 cm (37 x 48 cm).

Auktionen afsluttes:  30-11-2022 15:15:45