Kategori  Vurdering

Fridolin Johansen, tilskrevet. Interiør

Varenummer: 4991232
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.500
Fridolin Johansen 1868-1908, tilskrevet. Interiør, olie på plade. Usign. Verso med udklip fra katalogtekst samt betegnet med bly 'Interiør af Fridolin Johansen'. 29 x 35 (37 x 42) cm.

Auktionen afsluttes:  13-05-2018 19:58:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej