Fritz Jacobsen og Johan Jacobsen. Fire landskabskompositioner. cd (4)

Varenummer: 6065582
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Fritz Jacobsen (1914-1979) og Johan Jacobsen (1883-1953). Fire landskabskompositioner. Olie på lærred, 25 x 33,5 (30 x 39) cm. Olie på lærred, 24 x 34 (35,5 x 45) cm. Olie på plade, 18 x 28,5 (30 x 41) cm. Olie på plade, 20 x 28,5 (33,5 x 41) cm. Sign. Fritz Jacobsen samt Johan Jacobsen. (4)
Auktionen afsluttes:  18-08-2021 15:52:00

1269794 17-08-2021 15:11:02 DKK 300