Fritz Jacobsen (cd). Almue interiør, olie på lærred

Varenummer: 6334573
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Fritz Jacobsen (f. 1914-1979). Almue interiør, sign. Fritz Jacobsen. 49 x 40 cm. (62 x 52) cm.
Auktionen afsluttes:  01-02-2023 19:51:54
Showroom:   DK, Nivå, Stejlepladsvej

729552 01-02-2023 19:49:54 DKK 350
1971958 31-01-2023 19:32:01 DKK 300