Kategori  Vurdering

Fritz Kraul, portræt

Varenummer: 5061601
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK 1.200
Fritz Kraul 1862-1935. Portræt, olie på plade (metal), signeret og dateret 1877. H.21 x 15,5 cm (30 x 25 cm)

Auktionen afsluttes:  31-07-2018 16:19:09
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej