Fritz Melbye. Nordafrikansk kyst

Varenummer: 6078495
Vurdering: DKK 25.000

Fritz Melby (1826-69). Nordafrikansk kyst, olie på plade, sign. F.M. 12 x 15 (18 x 21) cm.
Auktionen afsluttes:  15-10-2021 21:10:00
Showroom:   DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej