Fritz Syberg. Vintermotiv. Olie på lærred

Varenummer: 5830392
Hammerslagspris: DKK 3.200
Vurdering: DKK 5.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Fritz Syberg (1842-1932). Vintermotiv. Olie på lærred. Sign monogram. dateret 1930. 57x40 cm. (68x51 cm)

Auktionen afsluttes:  07-11-2020 18:58:14
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej