FRITZ SYBERG

Varenummer: 5909857
Auktionen afsluttes
23-01-2021 11:22:00
Vurdering
SEK 4.000

FRITZ SYBERG (1862- 1939): komposition med fiskebåtar, monogramsignerad, olja på duk, ca 41x30 cm