Fritz Thaulow oljemålning

Varenummer: 5673975
Auktionen afsluttes
27-05-2020 21:22:00
Vurdering
SEK 15.000

FRITZ THAULOW (Norge 1847-1906): Vitmålad stuga med tegeltak, signerad Fritz Thaulow, olja på duk, ca 30x40 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö