G.A. Clemens cd, maleri

Varenummer: 3162586
Hammerslagspris: DKK 425
Vurdering: DKK 1.200

G.A. Clemens 1870-1918, skovparti, olie på lærred, usigneret. 45 x 35 cm (58 x 48).
Auktionen afsluttes:  23-10-2013 13:36:00