Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
G.A. Clemens cd, maleri
:
3162586
Hammerslagspris
:
425
Vurdering
:
1.200
G.A. Clemens 1870-1918, skovparti, olie på lærred, usigneret. 45 x 35 cm (58 x 48).
23-10-2013 13:36:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
9024
23-10-2013
12:55:38
425
4429
22-10-2013
18:11:25
400
434871
23-10-2013
07:16:58
375
4429
22-10-2013
18:11:25
350
434871
23-10-2013
07:16:58
325
4429
18-10-2013
12:22:44
300
Til toppen