G. Bachmann. Olie på lærred. Moder med datter

Varenummer: 6012849
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Moder med datter, olie på lærred, Sign. G. Bachmann, (1878-1950) h. 71 x 63 cm (83x75)

Auktionen afsluttes:  06-06-2021 15:07:02
Showroom:  Næstved

326301 03-06-2021 14:39:25 DKK 300