G. Caprino, CD. Sydlandsk byparti med kanal. Olie på lærred

Varenummer: 5186139
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

G. Caprino, CD. Sydlandsk byparti med huse, kanal og søjler. Olie på lærred. Sign. G. Caprino. 60 x 71 cm. (72 x 83 cm.)

Auktionen afsluttes:  16-01-2019 12:41:00
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen

790096 11-01-2019 15:04:45 DKK 300