G. Csapø. 20. årh. Byparti vinter med hestekøretøj Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4442195

Varenummer: 4426829
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.200

G. Csapø Byparti vinter med hestekøretøj og figurer. Olie på lærred. Sign. G. Csapø. 40 x 50 cm. ( 59 x 69)
Auktionen afsluttes:  12-10-2016 15:19:30

895454 11-10-2016 21:34:21 DKK 300