Kategori  Vurdering

Varenummer: 5271753
Vurdering: DKK 1.600
G.F. Clement / Gad Frederik Clement (1867-1933) tilskrevet. Skitse af barn i have, olie på lærred, betegnet og dateret på bagside med bly G Clement 1890, 46x25 cm (56x35). Med afskalninger og lille overmaling, samt senere tusch markering på bagside.

Auktionen afsluttes:  17-03-2050 21:34:00

698843 13-03-2019 13:29:30 DKK 300