GamFratesi for Gubi. Model TS. Sofabord

Varenummer: 6291696
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 4.000

GamFratesi for Gubi. Model TS. Sofabord med plade af glas, sortlakeret stel. Fremstillet hos Gubi, model TS. H. 41, Ø. 105 cm. på plade. Udstillingsmodel med brugsspor, ridser på glas og brudt lakering på stel.
Auktionen afsluttes:  27-02-2023 20:01:19