Kategori  Vurdering

Georg Poulsen. Byparti (cd)

Varenummer: 5089916
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Georg Poulsen (1911-1977). Byparti, olie på lærred, sign. Georg P. 33 x 55 (39 x 61) cm. Fremstår med let bulet lærred.

Auktionen afsluttes:  09-09-2018 20:33:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej

1197274 06-09-2018 17:30:17 DKK 300