Gerda Åkesson. Ballerinaer og Harlekin. Fire litografier. (4)

Varenummer: 6241506

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Gerda Åkesson. Ballerinaer og Harlekin. Fire litografier, alle signeret i trykket, 39 x 31 cm. inkld. rammer. (4)

Auktionen afsluttes:  12-08-2022 20:19:55
Showroom:   Roskilde, DK