Gerhard Heilmann, motiv fra Dyrehaven, olie på lærred monteret på plade

Varenummer: 6187981
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 1.000

Gerhard Heilmann (1859-1946). Motiv fra Dyrehaven, olie på lærred monteret på plade, signeret og dateret 1895. H.34,5 x 42 cm (45 x 58,5 cm)
Auktionen afsluttes:  09-04-2022 16:35:00