Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Skulpturer
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Gerhard Marcks, skulptur, figur, bronze, lille par
:
4637894
Hammerslagspris
:
EUR
14.900
Vurdering
:
EUR
3.500
26.075
Gerhard Marcks (1889-1981), skulptur, figur, bronze, ’Kleines Paar zu Pferde’, 1961, stemplet på soklen ’Guss Barth Berlin’, H. 26,5 cm - L. 21 cm - B. 7 cm, fremstår med aldersrelaterede brugs- og slitagespor.
04-05-2017 20:26:23
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
682451
04-05-2017
20:24:23
EUR
2000
Til toppen