GFAB. Svensk panser halskæde af 18 kt. guld

Varenummer: 6294073
Vurdering: DKK 16.000

GFAB. Halskæde af 18 kt. guld i klassisk panser design monteret med karabinlås. Stemplet med svensk lødighedsstempel, 750 samt GFAB. B. 4 mm. L. 50 cm. Vægt: ca. 32,0 gr.
Kæden fremstår med lette brugsspor.
Auktionen afsluttes:  25-11-2022 19:53:45