Gloster. Solseng / solvogn

Varenummer: 6380146
Fast pris: DKK 1.900
Vurdering: DKK 4.000

Gloster. Solseng / solvogn af børstet aluminium, sæde og ryg udspændt med gråt mesh, justerbar ryg, en ende monteret med hjul. L. 208 cm. Fremstår med brugsspor, slitage i mesh ved hjørner, manglende hynder.
Varen afsluttes:  17-06-2023 11:05:38