Gloster. Solseng / solvogn
Fast pris:
1.900
Vurdering:
Gloster. Solseng / solvogn af børstet aluminium, sæde og ryg udspændt med gråt mesh, justerbar ryg, en ende monteret med hjul. L. 208 cm. Fremstår med brugsspor, slitage i mesh ved hjørner, manglende hynder.
Varen afsluttes:
17-06-2023 11:05:38