Godfred Christensen. Vintermotiv fra Raadvad

Varenummer: 6380150
Vurdering: DKK < 1.000

Godfred Christensen (1845-1928). Vintermotiv fra Raadvad. Akvarel. Sign. og dat. G.C. 1871. 32,5 x 42 cm (39,5 x 50,5 cm).
Auktionen afsluttes:  08-06-2023 20:20:38