Godfred Christensen. Landskabsparti fra Silkeborgsøerne

Varenummer: 5349446
Hammerslagspris: DKK 650
Vurdering: DKK 1.500

Godfred Benjamin Christensen (1845-1928). Landskabsparti fra Silkeborgsøerne, olie på lærred, sign. og dat. G. C. 18... 32 x 43 cm (55 x 66 cm).

Auktionen afsluttes:  05-06-2019 20:03:04
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej