Gorm Eriksen. Komposition (cd)

Varenummer: 6353561
Vurdering: DKK < 1.000

Gorm Eriksen (f. 1940). Komposition, litografi, nr. 90/115, sign. og dat. Gorm Eriksen 87. 70 x 66 (85 x 82) cm.
Auktionen afsluttes:  10-04-2023 08:17:00