Gorm Eriksen. Tre litografier (3)

Varenummer: 5085599
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Gorm Eriksen, (f. 1940). Tre kompositioner. Litografi, alle 9/250. Sign. og daterede Gorm Eriksen 86. 57 x 41 cm (76,5 x 55,5 cm). fremstår med brugsspor, to med lettere skjoldet nederst til venstre.

Auktionen afsluttes:  09-11-2018 19:59:00
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej