På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Gorm Eriksen. Tre litografier (3)
Vurdering:
< 1.000
Gorm Eriksen, (f. 1940). Tre kompositioner. Litografi, alle 9/250. Sign. og daterede Gorm Eriksen 86. 57 x 41 cm (76,5 x 55,5 cm). fremstår med brugsspor, to med lettere skjoldet nederst til venstre.
09-11-2018 19:59:00