Jens Peter Groth-Jensen. 'Tømmerlager sensommer eftermiddag' cd

Varenummer: 6179253
Hammerslagspris: DKK 650
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6184066
Jens Peter Groth-Jensen. ( 1918 - 2018 ). ‘Tømmerlager sensommer eftermiddag' Olie på lærred.Sign. Groth Jensen 1960-61. 102 x 130 cm.

Auktionen afsluttes:  23-03-2022 19:53:00
Showroom:   Herlev, DK