Gucci. Skuldertaske, model Swing

Varenummer: 6290894
Varen er afsluttet

Gucci. Skuldertaske, model Swing, af sort læder. Indvendigt et rum med tre sidelommer, den ene med lynlås. Magnetlukning. For af naturfarvet lærred. QR: C016019093. Serienr. 354397 213317. H. ca. 30 cm. B. ca. 46 cm. D. ca. 15 cm. Dustbag medfølger. Fremstår med få udvendige brugsspor, let slitage på kanter. For fremstår med pletter.
Varen afsluttes:  23-04-2023 19:36:00