Gucci. Skuldertaske, model Swing

Varenummer: 6290894
Vurdering: DKK 5.000

Gucci. Skuldertaske, model Swing, af sort læder. Indvendigt et rum med tre sidelommer, den ene med lynlås. Magnetlukning. For af naturfarvet lærred. QR: C016019093. Serienr. 354397 213317. H. ca. 30 cm. B. ca. 46 cm. D. ca. 15 cm. Dustbag medfølger. Fremstår med få udvendige brugsspor, let slitage på kanter. For fremstår med pletter.
Auktionen afsluttes:  26-11-2022 08:00:22
Showroom:   DK, Roskilde, Store Hedevej