Stilfulde møbler

Guido Argentini. Erotisk komposition samt ' EROS' bog. (2) cd

Varenummer: 6376558
Hammerslagspris: DKK 750
Vurdering: DKK 1.200

Guido Argentini. f. 1966. Erotisk komposition, Fotografi Indigo digital Print, stemplet, usign. 20 x 20 cm. Samt 'EROS' bog om Guido Argentini. 32 x 30 x 3 cm. (2)
Auktionen afsluttes:  27-05-2023 12:36:49

1508272 22-05-2023 20:16:16 DKK 750