Guldarmbånd i 18 kt, 46,2 gram

Varenummer: 6305823
Vurdering: DKK 20.000

Guldarmbånd udført i 18 kt med integreret lås samt sikkerhedshaspe, L. 20 cm, B. ca.14 mm, stemplet 750 mm. Vægt ca. 46,2 gram. Ene sikkerhedshaspe mangler. Brugsspor, herunder overfladeridser.
Auktionen afsluttes:  06-12-2022 16:10:00
Showroom:   DK, Kolding, Platinvej