Guldarmbånd i 18 kt, 46,2 gram
Vurdering:
20.000
Guldarmbånd udført i 18 kt med integreret lås samt sikkerhedshaspe, L. 20 cm, B. ca.14 mm, stemplet 750 mm. Vægt ca. 46,2 gram. Ene sikkerhedshaspe mangler. Brugsspor, herunder små overfladeridser.
12-07-2023 20:16:00