Gunleif Grube. 'Røde Drømme'. cd

Varenummer: 6260788
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Gunleif Grube f. 1947. 'Røde Drømme', Litografi nr. 112/140. Sign. og dat. Grube 2009. 54 x 76 cm. ( 85 x 105 cm.)

Auktionen afsluttes:  24-09-2022 16:39:56
Showroom:   Herlev, DK

1802541 22-09-2022 22:49:26 DKK 1000