Gunnar Bundgaard. Fjordparti med køer (cd) Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5701850

Varenummer: 5697699
Hammerslagspris: DKK 750
Vurdering: DKK < 1.000

Gunnar Bundgaard (1920-2005). Fjordparti med køer, olie på lærred, sign. 36 x 56 (51 x 71) cm.
Auktionen afsluttes:  24-06-2020 18:55:42