Gunnar Bundgaard. Fjordparti med køer (cd) Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5701850

Varenummer: 5697699
Hammerslagspris: DKK 750
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Gunnar Bundgaard (1920-2005). Fjordparti med køer, olie på lærred, sign. 36 x 56 (51 x 71) cm.

Auktionen afsluttes:  24-06-2020 18:55:42
Showroom:  DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej