Gunnar Ingemar Erixon. Komposition, olie på lærred. (cd)

Varenummer: 6218127
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Gunnar Ingemar Erixon (1928-2008). Olie på lærred Signeret, dateret 2007 og betitlet 'Motiv Sapri'. 60x60 cm (62x62 cm)

Auktionen afsluttes:  25-07-2022 18:41:21
Showroom:   Næstved, DK

937027 21-07-2022 13:39:55 DKK 300