Gunnar Ingemar Erixon. Komposition, olie på lærred. (cd)

Varenummer: 6220633
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Gunnar Ingemar Erixon (1928-2008). Olie på lærred Signeret, dateret 2007 og betitlet 'Visna Tulipaner i röd Vinkylare'. 60x55 cm

Auktionen afsluttes:  01-07-2022 16:02:08
Showroom:   Næstved, DK