Gunner Lilliendahl. Olie på lærred

Varenummer: 6005109
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Gunner Lilliendahl (1893-1960) cd. Soldat der pudser støvler. Sign GL samt dateret '24. Olie på lærred. 50 x 37 (58 x 45) cm.

Auktionen afsluttes:  24-04-2021 20:16:00
Showroom:  Nivå

1269794 20-04-2021 17:31:47 DKK 300