Gunter Grass, komposition med blomster (cd)

Varenummer: 6267564

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Gunter Grass (1927-2015), komposition med blomster, indrammet litografi, sign. og nummeret i bly nr. 17/60 Gunter Graa, 38x48 cm. (56x65 cm).

Auktionen afsluttes:  30-09-2022 15:43:04
Showroom:   Odense, DK