Gustaf Rydberg oljemålning

Varenummer: 5952406
Auktionen afsluttes
03-03-2021 16:52:00
Vurdering
SEK 8.000

GUSTAF RYDBERG (1835-1933): Landskap med stuga, signerad och daterad G. Rydberg -70, olja på duk, 90x119 cm

Showroom:  Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö