Gustav Holmbom, marine m.m. (2)

Varenummer: 6272669

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Gustav Holmbom (1859-1946), marine m.m., olie på lærred, begge sign. GH. Mål med ramme 25,5x34 cm. Krakeleringer. (2)

Auktionen afsluttes:  30-09-2022 15:13:04
Showroom:   Odense, DK