Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
H. Bjardam, Fischhändler an der Hafenmole
:
5792205
Hammerslagspris
:
EUR
50
372
Vurdering
:
EUR
150
1.118
H. Bjardam, Fischhändler an der Hafenmole, Öl auf Leinwand, 20. Jahrhundert, signiert, ca. 43 x 65,5 cm, mit Rahmen ca. 54 x 77 cm.
07-10-2020 17:17:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2039815
07-10-2020
17:14:12
EUR
50
2034536
07-10-2020
00:47:00
EUR
45
2039815
06-10-2020
20:15:45
EUR
40
Til toppen