H.M. Dronning Margrethe II af Danmark født 1940 cd

Varenummer: 2445214
Hammerslagspris: DKK 1.300
Vurdering: DKK 2.000

H.M. Dronning Margrethe II af Danmark. Litografi. Sign. M '88 med blyant og nummereret 218/350. 55,5x41,5 cm. (69x53 cm.). Fremstår med tordenfluer indvendig i rammen.
Auktionen afsluttes:  13-12-2011 20:00:00