Ubekendt kunstner, kopi af Michael Anchers maleri 'Redningsbåden køres gennem klitterne'

Varenummer: 5647154
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner, 1900-tallet, kopi af Michael Anchers maleri 'Redningsbåden køres gennem klitterne'., olie på lærred, sign. H. Sarp, 67x98 cm. (77x107 cm).

Auktionen afsluttes:  03-05-2020 12:50:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

1971718 03-05-2020 11:56:54 DKK 350
86960 03-05-2020 08:38:49 DKK 300