H W Jansen. Fjordparti med hestevogn (36 x 51)

Varenummer: 6065499
Hammerslagspris: DKK 1.400
EUR 188
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

H. W. Jansen (1855-1908), tilskrevet. Fjordparti med hestevogn. Sign. H W Jansen. Olie på lærred. Mål : 36 x 51 cm (57 x 71)

Auktionen afsluttes:  26-08-2021 19:13:00
Showroom:  Esbjerg