Håndskåret japansk Okimono figur af ben

Varenummer: 6225440
Auktionen er ikke begyndt
Næste bud: DKK 1.000
Vurdering: DKK 1.800

Håndskåret japansk Okimono figur af ben , signeret. H.23 cm. 1900 tallet. Fremstår med afknækket stykke.
Auktionen afsluttes:  07-12-2022 18:42:52
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej